Goliášův komunikační bloG

Homepage

Další pokrok.

Tak jsem z blogu odstranil všechny křížené odkazy co se tu za ty roky vyskytly a už by to mělo být v pohodě. Ponechávám diskuzní témata v rubrice "Diskuze a fóra" a těším se na reakce .

A abych nezapomněl: Konečně jsem dohrál Traviana - sice jsem osobně Div světa nepostavil, ale zato jsem z nuly postavil velkou a sociálně silnou alianci - což byl základ mého "sociogamerského" experimentu. Žel se potvrdilo to, co už mnohokrát v různých jiných sociálních skupinách a to, že dokud do lidí nskutečně investujete, fungují průměrně a jakmile investici ze své strany omezít, fungovat přestanou a dají Vám to za vinu. Takže mé vzpomínky na hru jsou smíšené a to nejen kvůli tomuhle sociopatologickému chování, ale také proto, že v té hře ve své podstatě nejde o ni samou, ale je to jakási soutěž o to, kdo bude porušovat pravidla nejvíc a projde mu to, neboť ten, se rychle dostává do čela. Pro příklad uvedu, že jeden ze skalních stavitelů Divu světa měl 8 multiúčtů a každý z nich v jiné (navzájem znepřátelené) alianci. Dělal to z jediného důvodu - "chtěl už konečně být jedním z hlavních stavitelů Divu." Dosáhl sice svého, ale vůbec ho nechápu - po hře jsme s pár dalšími vedoucími významných aliancí (kteří byli ve hře našimi úhlavními nepřáteli) sedli ke kulatému stolu a zjistili, že to byl on, kdo na oko špehoval jednoho proti druhému, kdo stál za několika válkami, které on sám vyprovokoval - válka jedné aliance, kde měl účet s jinou, kde měl také účet, osobně se zasloužil o vybití vesnic několika svých (do té doby) přátel a prostě hrál neuvěřitelné šechy napříč celým serverem. Nechápu, jak může taková hra založená na dvanáctiměsíčním soustavném a narůstajícím lhaní, někoho uspokojovat...

A to nejroztomilejší: V Českém Travianu podvání i ti, kdo by podvody měli trestat, tedy Multihunteři. V alianci, která stála proti nám, hráli dva ze tří Multihunterů serveru 12 - přirozeně z jiných ip adres a tak to bylo nedokázatelné, ale kromě občasného chlubení se jejich šéfky, to bylo zcela patrné zejména v tom, že třikrát po sobě, když se schylovalo k válce, tak najednou multihunteři zablokovali účty obránců příslušných aliancí, neboť prý Pořušili pravidla.

Prostě na hlavu postavený KOKOTsystém.
Poslední komentáře
20.10.2008 00:49:23: tak je to ::::::: travian je podvod!!!!!!!!!!!!!
04.10.2008 19:29:52: jj travču nebrat !!! Divoký kmeny jsou lepší !!!
 
Rozcestník blogerů | Vtipy | Seriály


Ahoj, pokud se známe osobně, nebo mi z regulerního důvodu potřebujete napsat
a týká se to mého blogu, pište do tohoto okna.
Pokud zadáte chybně Vaši e-mailovou adresu, zprávu neobdržím.