Goliášův komunikační bloG

Život podle Goliáše

Deset důvodů proč být GOLIÁŠ

(1)  Jste bezpečně historicky mrtvý a tudíž se Vás nemohou osobně dotýkat zmatky dneška.
 
(2)  Zemřel jste v náboženské válce a ať už se na to dnes díváte jakkoli, nic s tím nenaděláte a tudíž Vám nezbývá, než se z této trapné zkušenosti poučit a Jít Dál. ...

  (3)  Jste z rodu obrů, kteří dnes již neexistují a tudíž jste oproštěn od všech rodinných a příbuzenských závazků. Navíc Vás již nikdo nemůže posuzovat dle Vašich příbuzných.

  (4)  Patřil jste ke straně, která pohrdala bohem, který se stal na náboženské světové scéně dominantním. Ať už byla Vaše smrt jeho trestem, nebo jen shodou náhod, v obou případech jste zaplatil. Nemáte tedy ani žádné náboženské závazky a můžete se znovu rozhodovat s dostatečným odstupem i zkušenostmi.

  (5)  Všechny chyby, které jste v minulosti udělal, již dávno a dávno zavál prach a tudíž můžete začít psát nepopsané listy svého života úplně znovu. Na straně druhé, Vám zůstávají všechny zkušenosti a ač Vašich chyb bylo hodně a největší jste udělal na konci svého tehdejšího života, nyní máte dost zkušeností, žádnou z nich neopakovat.

  (6)  Na vlastní kůži jste poznal, že v člověku, který má dozrát, musí nejprve něco zemřít - Goliáš té Vaší nerozumné části života je již nadobro mrtvý.

  (7)  Trpěl jste a již trpět nemusíte.

  (8)  Znáte perfektně historii nejstarších časů a tehdejší způsoby života. Máte tedy všechny předpoklady udělat kariéru na univerzitě, nebo v šoubyznysu.

  (9)  Ať Vám bude chtít kdokoli vyčítat cokoli, Vás se to netýká.

  (10)  Jste jediný člověk na zemi, který může bezpečně říct, že to nejhorší má už za sebou.
  Žádné komentáře
   
  Rozcestník blogerů | Vtipy | Seriály


  Ahoj, pokud se známe osobně, nebo mi z regulerního důvodu potřebujete napsat
  a týká se to mého blogu, pište do tohoto okna.
  Pokud zadáte chybně Vaši e-mailovou adresu, zprávu neobdržím.